Kontrolowany system wentylacji z odzyskiem ciepła gwarantuje maksymalnie czyste i zdrowe powietrze oraz przyczynia się do spełnienia aktualnych wymagań prawnych dotyczących budowy domów jednorodzinnych.

Kontrolowana wentylacja z rekuperacją

Wiele badań wykazało już, że niewentylowane środowisko ma bezpośredni wpływ na koncentrację, wydajność pracy, ale także na jakość wypoczynku i ogólny stan zdrowia. Dzięki kontrolowanemu systemowi wentylacji okna mogą pozostać zamknięte, pomieszczenia nadal będą zasilane świeżym, czystym powietrzem, a jednocześnie zmniejszy się zawartość CO 2 . Użytkownicy domowi docenią również drobne filtry, które wychwytują cząsteczki kurzu i pyłków. Dodatkowo odzysk ciepła pozwala zaoszczędzić energię cieplną, która jest tracona podczas wietrzenia okien i osiągnąć znaczne oszczędności finansowe.

Montaż rekuperacji Wielowieś
Montaż rekuperacji Wielowieś

Komfortowa i  wysoce wydajna jednostka odzysku ciepła dostarczona przez J.W INSTALL Wielowieś to idealne rozwiązanie wentylacyjne dla domów jednorodzinnych. Dostarcza świeże powietrze, zapewnia optymalną temperaturę i wilgotność oraz imponująco cichą pracę.

Rekuperacja = czyste powietrze

Systemy wentylacji komfortowej są tak zaawansowane technologicznie, że działanie wszystkich urządzeń i komponentów systemu jest całkowicie higieniczne i wolne od przeciągów. „Dzięki kilku patentom i innowacyjnym technologiom, które stosujemy w produkcji, produkujemy systemy dystrybucji powietrza z nieszkodliwego tworzywa sztucznego. Kanały powietrzne są bardzo higieniczne, certyfikowane i niezwykle łatwe w montażu. Ich gładka wewnętrzna powierzchnia znacznie zapobiega osadzaniu się brudu. Do ich czyszczenia wypożyczamy zestaw do czyszczenia z obrotową szczotką z podłączeniem do odkurzacza.Zadzwoń! Zapytaj!